DANSWORKSHOP, PIZZA BAKKEN & JAMSESSIE
Crafting with Textiles
Doe mee met deze Crafting With Textiles sessie! De Voorkamer organiseert dit evenement wekelijks en dit keer vindt het plaats bij RAUM. Tijdens deze sessie wisselen we gedachten en vaardigheden uit rondom borduren en andere ambachten. Je hebt geen ervaring nodig, je kunt langskomen en tips krijgen over wat je allemaal kunt maken met textiel. Er zijn materialen aanwezig maar je mag altijd je eigen materiaal meenemen. Iedereen is welkom en je hoeft je niet aan te melden!
Van 16.00 tot 18.00 uur.
Kunstworkshop lino printing
Tijdens deze workshop maken we een gezamenlijk kunstwerk met lino printing. Bij deze kunstvorm gebruiken we kleine vellen linoleum (lino) waarin we vormen snijden om zo afbeeldingen en patronen te maken. Na het snijden van het lino voegen we inkt of verf toe om zo ons kunstwerk op papier af te drukken! Voor deze sessie maakt ieder een eigen individuele lino print, die we uiteindelijk samenvoegen tot een collectief kunstwerk.
Van 16.00 tot 18.00 uur.
Pizza’s uit de leemoven
Voor €7,50 maak jij onder begeleiding je eigen, overheerlijke pizza!
Vanaf 17.30 uur.
Culture Shock door De Voorkamer
Culture Shock is een experiment van De Voorkamer. Muzikanten met verschillende culturele achtergronden worden uitgenodigd om voor het eerst samen te werken. Tijdens dit uur laten ze ons horen waartoe dit experiment heeft geleid!
Van 18.00 tot 19.00 uur.
Dansworkshop door De Voorkamer
Veel mensen uit de community van De Voorkamer zijn geweldige dansers. Of het Congolese dans, Syrische traditionele Dabke of Eritrese dans is; mensen weten hoe ze moeten bewegen! En dit delen ze graag met jullie. Dans op Stadscamping RAUM mee met de dansworkshop van de community leden van De Voorkamer.
Van 19.30 tot 20.30 uur.
On The Spot! Jamsessie door De Voorkamer
We sluiten de avond op een feestelijke manier af met de jamsessie van De Voorkamer: On the Spot! Verschillende oude en nieuwe muzikanten uit de community van De Voorkamer betreden het podium voor een spetterende jamsessie! Verwacht een mix van allerlei verschillende stijlen waar zeker op gedanst kan worden.
Van 20.30 tot 22.00 uur.